SKU: TAV-4107686

samettiverhot 2 kpl silmukoilla Hopea harmaa 245×140 cm

54,65 €

Tämä pari samettiverhoja kauniissa hopea harmaassa tuo tyylikästä tunnelmaa sisätiloihisi. Ihanteelliset olohuoneeseen tai makuuhuoneeseen, ne yhdistävät käytännöllisyyden ja eleganssin, sopien erinomaisesti erilaisiin sisustustyyleihin ja tuoden kodin ilmettä esiin.

  • Valosuodatus: Nauti luonnonvalosta, joka suodattuu näiden verhojen läpi, parantaen tilasi tunnelmaa samalla kun säilyttää yksityisyytesi.
  • Tyylikäs muotoilu: Tankotaskumalli mahdollistaa helpon ripustamisen ja tuo rentoa mutta tyylikästä ilmettä sisustukseesi, sopien moderniin ja klassiseen tyyliin.
  • Kestävä materiaali: Huippulaatuisesta polyesterista valmistetut verhot on suunniteltu kestämään, näyttäen hyviltä vuosia.
  • Helppo huolto: Ne ovat konepestävät, mikä tekee hoidosta vaivatonta ja säilyttää ilmeen raikkaana.
  • Monikäyttöisyys: Sopii hyvin olohuoneisiin ja makuuhuoneisiin, nämä verhot palvelevat sekä esteettisiä että käytännöllisiä tarpeita.
  • Colour: Silver
  • Shape: Rectangular
  • Material: Farbic Polyester
  • Finish: Soft Touch
  • Indoor/Outdoor: Indoor Only
  • Room: Living Room
  • Batteries Included: No
  • Dimensions: 142 x 245 x cm (W x L x H)
  • Delivery Contains: 1 pair of curtains
  • Assembly Required: No

31 varastossa